دستگاه کنترل و مانیتورینگ از راه دور سیم کارتی

شرکت پویاگام با هدف ارائه محصول در جهت کنترل و مانیتورینگ تجهیزات صنعتی و خانگی از راه دور ، دستگاه ریموت کنترل سیم کارتی را طراحی و تولید نموده است تا بتوان با استفاده از بستر موبایل تجهیزات مورد نظر را از راه دور کنترل و مانیتور نمود.

با توجه به اینکه این تجهیزات در مدل های مختلف و جهت کاربرد های مختلف طراحی شده اند می توانید وضعیت ورودی های آنالوگ ، دیجیتال ، دما ، رطوبت ، ولتاژ DC باطری ، وضعیت برق شهری را همواره از طریق SMS یا GPRS دریافت نمائید و همچنین خروجی های روی دستگاه را از طریق SMS  یا ارسال فرامین کنترلی از طریق Tone  خاموش یا روشن نمائید .با توجه به صنعتی بودن این ماژول های و کاربرد گسترده PLC ها و HMI ها در صنعت پورت سریال RS485  به همراه پروتکل MODBUS RTU  در این تجهیزات پیش بینی گردیده است تا این دستگاه بتواند به عنوان یک Slave  در کنار سایر تجهیزات شبکه قرار گیرد و عمل ارسال و دریافت پیام کوتاه و ارسال بسته های GPRS توسط PLC  و HMI   امکان پذیر گردد.

چگونه با این دستگاه ارتباط برقرار کنیم ؟

سه روش برای ارتباط از طریق تلفن همراه با دستگاه­های کنترلر  PG-21xx وجود دارد:

روش اول _ از طریق پیام کوتاه:

ریموت کنترل جی اس ام می تواند در صورت وجود هشدار یا خطا , مشکل را توسط پیام کوتاه به شماره های ثبت شده در حافظه  اطلاع داده و کاربر می تواند وضعیت خروجی ها را از طریق ارسال پیام کوتاه فعال یا غیر فعال نمایدتا از بروز مشکل تا  رسیدن نیروی انسانی و رفع آن جلوگیری نماید. از آنجائیکه ارسال پیام ها ممکن است به فراموشی سپرده شود با نصب نرم افزار  اندروید شرکت پویاگام بر روی تلفن همراهتان می توانید به سهولت و در محیطی ساده، وضعیت ورودی و خروجی ها را مشاهده و کنترل نمائید.

روش دوم از طریق تلفن گویا:

از آنجائیکه ارسال پیام کوتاه در بعضی موارد با تاخیر همراه می باشد ودر بعضی موارد نیاز به فعال سازی سریع می باشد این ماژول ها قادر به دریافت فرامین Tone می باشند بدین وسیله کار کردن با آن به ساده ترین حالت ممکن می­رسد و کاربران آموزش ندیده نیز توانایی کار با دستگاه را خواهند داشت.

روش سوم _  از طریق اینترنت (GPRS):

یکی از جالبترین کاربردهای ارائه شده بر روی ماژول­های جی اس ام ، ارسال وضعیت ورودی و خروجی ها از طریق بسته های GPRS می باشد بدین ترتیب شما می توانید  وضعیت ورودی و خروجی های خود را که شامل دما ، رطوبت ، ورودی های آنالوگ و دیجیتال ، وضعیت خروجی ها و … را در زمان­های کوتاه روی سایت خود داشته باشید.

ویژگی ها

دستگاه کنترل از راه دور GSM در چهار مدل و مطابق نیاز شما طراحی شده است و هر مدل وی‍‍‍‍‍ژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

از صفحه معرفی کامل ماژول های PG-21XX دیدن فرمایید.

 

PG 2100 PG 2105 PG 2110 PG 2120
(۱۰ – ۳۶ V DC) تغذیه OK OK OK OK
ورودی دیجیتال ۴ ۲ ۲ ۰
خروجی رله ۴ ۲ ۲ ۰
ورودی آنالوگ ۰ ۱ ۲ ۰
ارتباط سریال Modbus RTU Modbus RTU Modbus RTU
نمایشگر LED Bar LCD 2×۸ LCD 2×۸ LED Bar
نرم افزار (Android) OK Coming soon Coming soon
کنترل از طریق Tone ok ok ok
اینترنت GPRS ok ok ok
ورودی باتری NO YES NO NO
تصویر کنترل از راه دور GSM کنترل از راه دور GSM 2110 2120
کاتالوگ 📕  📕  📕 📕

شرایط گارانتی

ماژول های کنترل از راه دور GSM دارای یک سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

ابعاد و اندازه

۱۰cm* 7cm* 2.5cm

 

 اطلاعات تماس

نمایندگی تهران    ۸۸۱۰۹۴۷۸-۰۲۱

نمایندگی مشهد   ۳۶۰۹۴۷۰۰-۰۵۱